Wieści o renomie, pięknej trasie oraz świetnej organizacji Gdańsk Maratonu systematycznie rozchodzą się po środowisku biegaczy nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie! Językiem, który bez wątpienia będzie można usłyszeć w biegowym miasteczku oraz na trasie 6. Gdańsk Maratonu będzie holenderski. Pamiętacie międzynarodową parę naszych Ambasadorów, Celeste i Hampusa? To właśnie oni, wraz z inną parą, tym razem w 100% niderlandzką, stworzą sztafetę Ambasadorów podczas biegu głównego imprezy, zaplanowanej na 19 kwietnia 2020 roku. Poznajcie Debbie i Marka!

Holendrzy wniosą do ambasadorskiej sztafety doświadczenie, ponieważ są nieco starsi niż Celeste i Hampus. Ich plan udziału w 6. Gdańsk Maratonie będzie jednak identyczny, jak w przypadku młodszych kolegów – sobotnie przetarcie podczas biegu „Gdańsk na piątkę”, a następnie udział w maratonowej sztafecie podczas biegu głównego imprezy.

Co ciekawe, wycieczka do Gdańska będzie miała dla pary specjalne znaczenie, ponieważ… Zresztą – oddajmy im głos, niech sami o tym opowiedzą.

Jestem influencerką biegową z Holandii, wraz ze moim chłopakiem Markiem dzielimy pasję do podróży i biegania. Najlepiej kiedy możemy te dwie rzeczy połączyć! Brałam udział w biegach na Islandii, w Szwajcarii, Szwecji, Luksemburgu, Hiszpanii, Niemczech i Belgii i nie mogę się doczekać, kiedy do tej listy dodam też Polskę! Tym bardziej, że ma ona dla nas wyjątkowe znaczenie – to właśnie tam wybraliśmy się z Markiem na naszą pierwszą, dużą zagraniczną wyprawę! Dzięki temu wspólny start w Gdańsku będzie miał dla nas specjalny wymiar – przedstawia siebie i swojego partnera 39-letnia biegaczka.

Biegowe przygody Debbie i Marka można śledzić na ich profilach na Instagramie.

To jeszcze nie koniec międzynarodowych akcentów 6. Gdańsk Maratonu! Zagranicznymi Ambasadorami 6. Gdańsk Maratonu będą jeszcze przedstawiciele innych nacji – poznacie ich niebawem!

 

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »