W dniach od 4 do 8 lipca 2022r. na przystani Nadwiślańska w Sobieszewie odbywać się będą półkolonie dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych. W trakcie jednodniowych rejsów młodzież będzie miała okazję postawić swoje pierwsze żeglarskie kroki. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwać będzie doświadczona kadra.

– Zapoznamy Cię z jachtami Mariner 19 o wdzięcznych nazwach Wąsatka, Kropiatka, Podróżniczek, Zielonka i Ostrygojad. Poznasz podstawy żeglowania i nigdy już nie pomylisz masztu z żaglem! Będziecie uczyć się współpracy, podziału obowiązków, skutecznej komunikacji. Pokażemy, jak bezpiecznie spędzać czas nad wodą. Nad sprawnym przebiegiem zajęć czuwać będą instruktorzy oraz obstawa na motorówce – mówi Julia Chodorowska, koordynatorka projektu.

To oczywiście nie wszystko!

– Jeśli okaże się, że złapiesz wiatr w żagle i zakochasz się w żeglarstwie, opowiemy Ci o możliwościach kontynuacji swojej żeglarskiej przygody w Akademii Zaruskiego, perspektywie udziału we wrześniowych regatach oraz innych możliwościach dalszego szlifowania swoich umiejętności – dodaje Julia Chodorowska.

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższe formularze. Przyjmowanie zgłoszeń rozpocznie się we poniedziałek, 16 maja o godzinie 9:00 rano. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem oraz klauzulą RODO.

Udział w zajęciach jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »