Już po raz drugi Akademia Zaruskiego zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w jednodniowych półkoloniach żeglarskich w przystani Nadwiślańska w Sobieszewie. Niezależnie od tego, czy dopiero marzysz o postawieniu swoich pierwszych żeglarskich kroków, czy jesteś już doświadczonym morskim wilkiem lub wilczycą, flota i kadra Generała Zaruskiego na pewno zdołają Cię pozytywnie zaskoczyć.

W programie półkolonii znajdują się:  obsługa jachtu, nauka podstawowych manewrów i węzłów, rozmowy o rozsądnym i odpowiedzialnym (zarówno pod względem bezpieczeństwa, jak i poszanowania dla środowiska) zachowaniu na wodzie, a jeśli czas pozwoli, dowiecie się więcej o teorii żeglowania, meteorologii, nawigacji czy kulturze morskiej.

Dowiesz się więcej o żeglarskiej ofercie Gdańskiego Ośrodka Sportu – kto wie, może po sobieszewskiej przygodzie zechcesz przejrzeć się w zwierciadle morza…?

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 517-806-565 lub adresem e-mail: julia.chodorowska@sportgdansk.pl. Po wysłaniu zgłoszenia otrzymasz mailowe potwierdzenie ze wszystkimi informacjami organizacyjnymi. Do dokonania rejestracji niezbędny jest skan legitymacji szkolnej uczestnika.

Udział w zajęciach jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Formularze zgłoszeniowe zostaną otwarte w piątek, 14.07.2023 o godzinie 9:00.

LINK DO ZAPISÓW

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »