Gry Parkowe na Orientację to świetna propozycja na spędzenie dnia aktywnie, w rodzinnym gronie, wspólnie rozwiązując zagadki i współpracując jako zespół. Podczas gier rodzinnych równie dobrze będą bawić się najmłodsze pociechy, starsze dzieci oraz ich rodzice i opiekunowie. W grudniu czekają nas jeszcze dwie edycje Gier – w Gaju Gutenberga, oraz dwa dni przed Sylwestrem, w Złotej Karczmie.

Udział w grze jest darmowy dla mieszkańców Gdańska, jako że projekt jest współfinansowany z Budżetu Obywatelskiego. Na specjalne przywileje mogą liczyć także wszyscy ci, którzy swój udział w imprezie zarejestrują za pośrednictwem formularza internetowego. Więcej informacji o zapisach jak i o samej imprezie znajduje się TUTAJ.

Na czym polegają Rodzinne Gry Parkowe na Orientację? Przede wszystkim na świetnej zabawie. Każda rodzinna drużyna ma listę zadań do wykonania, jest to więc aktywny wypoczynek zarówno dla ciała, jak i dla umysłu. Ruch, świeże powietrze, współpraca i pozytywne emocje to tylko część zalet  naszej propozycji na spędzenie niedzielnego przedpołudnia. Naprawdę warto!

Rodzinne Gry na Orientację – Gaj Gutenberga

Data: 08.12.2019
Miejsce startu: III Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku, ul. Topolowa 7 (sprawdź na mapie)
Program imprezy:
9:30 – 12:30 praca biura zawodów. Można przyjść o dowolnej godzinie w podanym przedziale czasu.
10:00 – 12:30 start drużyn zgłoszonych internetowo (z zarezerwowanymi mapami) i drużyn zgłoszonych na miejscu (w ramach puli map rezerwowych). Minuty startowe przydzielane będą na starcie zgodnie z kolejnością rejestracji uczestników na sekretariacie.
11:30 – 12:30 start drużyn zgłoszonych w dniu imprezy na mapach osób zgłoszonych wcześniej, które nie stawiły się na starcie do godz. 11:30
14:00 godzina zamknięcia mety
14:00-15:00 planowane zbieranie punktów.

Więcej informacji: https://www.parkowebno.pl/komunikat-startowy/8-12-gaj-gutenberga

Organizatorzy: Bractwo Przygody Almanak, Miasto Gdańsk, Gdański Ośrodek Sportu, Rada Dzielnicy Wrzeszcz Górny

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »