Zajęcia odbywające się w Hali Sportów Walki przy ul. Traugutta 29 to świetny pomysł na aktywne, niedzielne przedpołudnie w rodzinnym gronie. To wielka frajda zarówno dla dzieci, które mają w tym wieku naturalną potrzebę ruchu i zabawy, jak i dla ich rodziców, dziadków i opiekunów. To także skuteczny sposób na budowanie rodzinnych więzi. Tak samo jak w przypadku wszystkich innych zajęć z programu Aktywuj się w Gdańsku, udział w nich jest darmowy. 

– Jest dużo gier, zabaw, kolorów, pozytywnych emocji. Dzięki temu dziecko już od najmłodszych lat zaczyna kojarzyć ruch i sport z radością, traktuje je jako coś przyjemnego. Przy okazji zajęcia mają też taki fajny wymiar społeczny, bo dzieci nawiązują kontakty i przyjaźnie, a także uczą się współpracy zarówno z rówieśnikami, jak i osobami dorosłymi – zauważa prowadzący „Aktywną rodzinę” Łukasz Marszałkowski.

Spotkania to aktywny i przyjemnie spędzony czas nie tylko dla dzieci, ale także ich opiekunów. Za rozbawionymi maluchami nie jest łatwo nadążyć, a trochę ruchu, gimnastyki czy zabaw przedszkolnych żadnemu dorosłemu nigdy jeszcze nie zaszkodziło. Ten dobry nastrój i pozytywne emocje utrzymują się w gronie uczestników zajęć nie tylko do końca weekendu, ale pozwalają też z nową energią rozpocząć kolejny tydzień.

Sprawdźcie sami nasz materiał wideo!

Aktywna rodzina
Niedziela, godzina 10:30
Hala Sztuk Walki Gdańskiego Ośrodka Sportu
ul. Traugutta 29
Lokalizacja zajęć

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »