Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy stęsknili się za zajęciami programu Aktywuj się w Gdańsku, a świąteczno-noworoczna przerwa już im się zaczyna dłużyć. W najbliższych dniach i tygodniach powracamy do ćwiczeń z nową mocą i energią! Większość zajęć odbędzie się w tym samym miejscu i o tej samej porze dnia, w niektórych przypadkach nastąpiły nieznacznie przesunięcia godzinowe. Dlatego warto sprawdzić informacje dotyczące ulubionych treningów!

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami, już w najbliższy weekend (4-5 stycznia) powracają zajęcia Inkubatora Biegania w Ergo Arenie (sobota) i Aktywuj się w ratownictwie (niedziela). W czwartek 9 stycznia na Miejską Halę Sportową powraca Zumba z Anią Cegłowską, a na Stadion Lekkoatletyczny i Rugby –  Treningi Biegowe z Łukaszem Marszałkowskim. Godziny tych zajęć nie uległy zmianie w porównaniu z rokiem ubiegłym.

Tak samo jak w Hali Walk kompleksu przy ulicy Traugutta 29 wciąż odbywać się będą zajęcia Dojrzałe Kobiety Ćwiczą (pierwsze w sobotę, 11 stycznia, godzina 9:00) oraz Aktywnej rodziny (początek w niedzielę, 12 stycznia, godzina 10:00) .

Seniorzy znów będą mogli rozpocząć tydzień od poniedziałkowej (początek – 13 stycznia) Gimnastyki dla Seniora w Hali walk przy ulicy Traugutta 29. Zajęcia rozpoczną się o 9:30, czyli godzinę później niż w roku 2019. Bez zmian pozostaną natomiast godziny spotkań wtorkowych w Sali gimnastycznej na Pływalni Chełm (pierwsze zajęcia – 14 stycznia).

W tym samym tygodniu powróci także reszta znanych i lubianych zajęć w Miejskiej Hali Sportowej przy ulicy Kołobrzeskiej 61: poniedziałkowa Zumba Gold (13 stycznia) oraz wtorkowa Joga (14 stycznia). W tym przypadku godziny spotkań również nie uległy zmianie!

To oczywiście nie wszystkie zajęcia, które będą wchodziły w plan programu Aktywuj się w Gdańsku. Nad pozostałymi wciąż pracujemy, a o wszystkich zmianach i nowościach będziemy na bieżąco informować na stronie GOS oraz dedykowanej programowi Aktywuj się w Gdańsku. Warto śledzić również kalendarz Gdańskiego Ośrodka Sportu, w którym zaznaczone są wszystkie imprezy sportowe, które organizujemy. Zachęcamy między innymi do zapoznania się z planem Aktywnych Ferii z GOS, które odbędą się między 13 a 26 stycznia.

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »