Świetne wiadomości dla wszystkich, którzy lubią aktywność fizyczną oraz cenią sobie bezpłatne zajęcia, realizowane przez Gdański Ośrodek Sportu w ramach projektu Aktywuj się w Gdańsku. Dla mieszkańców naszego miasta i nie tylko, w najbliższych miesiącach przewidujemy jeszcze więcej spotkań, w szczególności tych w plenerze, na świeżym powietrzu.

Podczas wszelkiego rodzaju zajęć organizowanych przez Gdański Ośrodek Sportu obowiązują oczywiście zasady bezpieczeństwa i dystansu społecznego, mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronowirusa. Za Waszą pomoc i odpowiedzialność w tej kwestii z góry bardzo dziękujemy!

Zajęcia będą rozpoczynać się sukcesywnie od początku czerwca. Wtorkowe zajęcia Jogi na zdrowie, na okres całych wakacji, przeniesione zostaną z formy online do pleneru – parku im. Ronalda Reagana (lokalizacja zajęć TUTAJ). Zaczynamy już w tym tygodniu, 1 czerwca! Godzina pozostaje bez zmian – 18.00. Dla osób, którym przypadły do gustu internetowe spotkania na grupie Aktywuj się online, pozostają zajęcia czwartkowe, których nowy odcinek, tak jak dotychczas, będzie publikowany cyklicznie co tydzień.

Także w tym tygodniu, 5 czerwca, na obiekty GOS przy ulicy Traugutta 29 powrócą po miesiącach przerwy zajęcia Dojrzałe kobiety ćwiczą, skierowane szczególnie do Pań w wieku 40+. Treningi te będą odbywać się w każdą sobotę o godzinie 9:00.

W poniedziałek 7 czerwca o godzinie 18:30 zapraszamy wszystkich seniorów i nie tylko na gimnastykę z elementami Nordic Walking. Spotkania odbywać się będą w Parku im. Ronalda Reagana co tydzień, a poprowadzi je Łukasz Marszałkowski. Ponadto jego zajęcia online na grupie Aktywuj się niezmiennie będą emitowane w każdą środę o godzinie 10:30 – co tydzień nowy odcinek!

Do pleneru powrócą też zajęcia Zumby z Anią Cegłowską – zamiast poniedziałkowych spotkań online, instruktorka zaprasza do Parku im. Ronalda Reagana w każdy czwartek o godzinie 19:00. Ponieważ na 3 czerwca przypada Boże Ciało, pierwsze spotkanie odbędzie się tydzień później, 10 czerwca. Jednocześnie sobotnia Zumba Gold, niezmiennie, będzie dostępna w sobotę w internecie.

Wracają też Piesze wędrówki z rodziną – na najbliższy miesiąc zaplanowane są aż trzy, począwszy od niedzieli, 6 czerwca. O kolejnych będziemy informować, a więcej informacji można uzyskać TUTAJ.

To nie wszystko, co na zbliżające się, gorące miesiące przygotował dla Was Gdański Ośrodek Sportu. W planach są też Aktywne Spacery z Wózkiem – Buggy Gym dla młodych Mam, treningi Petanque, które będą odbywały się na Bulodromie w Parku Ronalda Reagana oraz zajęcia z drużyną palanta. Te zajęcia rozpoczną się prawdopodobnie w drugiej połowie czerwca, a dokładne informacje podamy w osobnych komunikatach. Śledźcie media społecznościowe Gdańskiego Ośrodka Sportu, a także kalendarz imprez na stronie sportgda.noveo3.hekko24.pl , gdzie na bieżąco aktualizowana jest oferta imprez i zajęć sportowych GOS.

Aktywuj się w Gdańsku, a latem – podczas zajęć plenerowych!

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »