Po kilku tygodniach przerwy spowodowanej kwestiami organizacyjnymi, program Aktywuj się w Gdańsku rusza z nową mocą. W najbliższych dniach wystartuje część treningów wchodzących w tegoroczną edycję cyklu, z którego korzystają całe zastępy kochających ruch gdańszczan. Przypominamy, że udział w zajęciach, podobnie jak w latach poprzednich, jest bezpłatny!

Program zajęć został nieco zmodyfikowany, zmieniły się też nieco lokalizacje i terminy niektórych treningów tego cyklu, warto więc sprawdzić, czy zmiany nie dotyczą Twoich ulubionych zajęć. Niektóre treningi rozpoczną się dopiero najbliższych tygodniach, prosimy więc o cierpliwość i wyrozumiałość. Wszystkie informacje dotyczące programu Aktywuj się w Gdańsku na bieżąco podawane są na stronie projektu www.aktywujsiewgdansku.pl .

Zajęcia programu Aktywuj się w Gdańsku na najbliższe dni:

2 luty, sobota, Dojrzałe kobiety ćwiczą, 9:00
3 luty, niedziela, Hokej podwodny dla dzieci, 18:00
3 luty, niedziela, Aktywuj się w Maratonie, Świętokrzyska, 9:00
4 luty, poniedziałek, Trening ogólnorozwojowy i wzmacniający, biegaj bez kontuzji, Park im. Ronalda Reagana, 18:30
5 luty, wtorek, Joga na zdrowie, 20:00
5 luty, wtorek, Treningi biegowe Świętokrzyska, 18:00
5 luty, wtorek, Nordic Walking, Park im. Ronalda Reagana, 18:00
6 luty, środa, Aktywuj się w maratonie, Molo, 18:00
7 luty, czwartek, Treningi biegowe, Stadion lekkoatletyczny i rugby, 18:00
8 luty, piątek, Trening ogólnorozwojowy i wzmacniający, biegaj bez kontuzji, Park im. Ronalda Reagana, 18:30
9 luty, sobota, Dojrzałe kobiety ćwiczą, 9:00
9 luty, sobota, Fitness dla dzieci, 17:00
9 luty, sobota, Treningi biegowe, Jasień, 9:00
10 luty, niedziela, Aktywuj się w Maratonie, Świętokrzyska, 9:00
10 luty, niedziela, Hokej podwodny dla dzieci, 18:00
10 luty, niedziela, Piesze wędrówki z rodziną

Inicjatywę w roku 2019 zainaugurowały zajęcia „Dojrzałe kobiety ćwiczą”, które odbyły się w sobotę  26 stycznia w Hali Sportów Walki przy ulicy Traugutta 29, z kolei niedziela 27 stycznia to początek treningów w ramach programu „Aktywuj się w maratonie”. Na te zajęcia zapraszamy także w najbliższy weekend, podobnie jak na niedzielny „Hokej podwodny dla dzieci” na pływalni miejskiej na Chełmie.

W najbliższym tygodniu uczestników programu czekają „Treningi biegowe” w trzech różnych lokalizacjach w Gdańsku, „Nordic walking w Parku im. Ronalda Reagana”, „Joga na zdrowie”, a także cykl „Treningów ogólnorozwojowych i wzmacniających – biegaj bez kontuzji”. Dokładne terminy i lokalizacje zajęć oraz komunikaty organizacyjne można znaleźć na stronie www.aktywujsiewgdansku.pl oraz w kalendarzu imprez Gdańskiego Ośrodka Sportu <KLIK>. Szczegółowe informacje na temat części z wymienionych powyżej zajęć zostaną podane na początku przyszłego tygodnia.

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »