W najbliższych tygodniach w programie „Aktywuj się w Gdańsku” zajdą istotne zmiany, jeśli chodzi o rozkład zajęć. Czeka nas okres Świąt Wielkanocnych, a następnie długi, majowy weekend. Sprawdźcie, które zajęcia odbędą się normalnie, a które zostaną odwołane bądź przełożone na inny termin.

Pierwsze zmiany dotyczą Wielkiej Soboty (20 kwietnia) . O ile treningi biegowe i aktywizujące odbędą się zgodnie z harmonogramem, to już zajęcia Dojrzałe kobiety ćwiczą nie będzie. Podobnie jak niemal wszystkich zajęć w pierwszy i drugi dzień świąt. Jedynie Run beach morning został przesunięty z Niedzieli Wielkanocnej na Lany Poniedziałek. To dobra propozycja dla tych, którzy chcieliby się poruszać po odejściu od świątecznego stołu.

W ostatnich dniach kwietnia nie odbędzie się też część zajęć w Miejskiej Hali Sportowej przy ulicy Kołobrzeskiej 61: Joga na zdrowie (23 i 30 kwietnia) oraz Zumba Gold (29 kwietnia).

Odwołane zostaną praktycznie wszystkie treningi programu „Aktywuj się w Gdańsku” w okresie od 1 do 5 maja, a jedynie w niedzielny poranek (5 maja) będzie można przebiec się wraz z innymi uczestnikami Run beach morning. Po długim, majowym weekendzie zajęcia w ramach inicjatywy Gdańskiego Ośrodka Sportu na powrót będą odbywać się zgodnie z harmonogramem.

Więcej informacji na stronie www.aktywujsiewgdansku.pl i kalendarzu imprez Gdańskiego Ośrodka Sportu.

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »