W dniu 25 sierpnia 2018 r. Gdański Ośrodek Sportu zaprasza mieszkańców Gdańska do Parku im. R. Reagana na pełen atrakcji festyn dla całych rodzin. Hasło przewodnie – „Aktywuj się w Krainie Zabawy” – ma zachęcić do aktywnego spędzania czasu na powietrzu, w przestrzeni miejskiej.

Zaplanowano liczne atrakcje przeznaczone dla małych i dużych dzieci, które zapewnią mnóstwo zabawy, m. in. dmuchańce, gdzie dzieci będą mogły się wyszaleć, skacząc i zjeżdżając z zamków czy bawiąc się w basenach z piłeczkami.

Nie zabraknie strefy z bańkami mydlanymi, gdzie dzieciaki będą tworzyć olbrzymie, mieniące się kolorami tęczy figury.

Przygotowany będzie również kącik malowania buziek. Tam każdy chętny maluch będzie mógł przemienić się w swojego ulubionego bohatera z bajek.

Swoje stoisko przygotowują również ratownicy z gdańskich Kąpielisk Morskich. Zaprezentują sprzęt, wykorzystywany na co dzień do zabezpieczenia plaż, ale największą atrakcją tutaj będą z pewnością psy ratownicze, z którymi dzieci mogą zrobić sobie zdjęcia.

Dla fanów aktywności ruchowych czekać będą gry zręcznościowe i zabawy z piłką, nad przebiegiem których będą czuwali animatorzy oraz liczne konkursy z nagrodami i upominkami.

Wielbiciele intensywniejszych, tanecznych ruchów znajdą również coś dla siebie, gdyż zostaną zaproszeni do tańca przez Annę Cegłowską z Z-Dance Studio, która poprowadzi zajęcia Zumby i Łukasza Marszałkowskiego z GetActive Fitness, który poprowadzi zajęcia fitness dla całych rodzin. Podczas pikniku obędzie się również Spacer z wózkami, organizowany specjalnie dla mam i ich maluszków przez Fundację My to mamy, oraz Nordic Walking dla seniorów i bobasów.

Piknik odbędzie się w Krainie Zabawy w Parku im. R. Reagana tuż przy ul. Dąbrowszczaków w sobotę 25 sierpnia w godz. 11:00-15:00. ‘ ‘

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »