29-letnia Louise to ostatnia, obok Celeste, Hampusa, Debbie, Marka oraz Joyce zagraniczna Ambasadorka 6. Gdańsk Maratonu. Każdy z przedstawionych przez nas biegaczy ma inną sportową historię oraz różne starty na koncie, ale tylko dla Louise będzie to…debiut w biegu na dystansie 42 kilometrów i 195 metrów.  

Belgijka ma na koncie kilka bardzo wymagających startów, chociażby w triathlonie na różnych dystansach, to właśnie w Gdańsku przebiegnie swój pierwszy maraton. To miejsce, ta trasa, ta impreza – na zawsze pozostaną w Jej pamięci! Sama o swojej sportowej pasji opowiada w ten sposób:

Mam na imię Louise i jestem social media managerem. To moja praca, natomiast poza nią jestem bloggerem, zajmuję się tematami sportu i fitness. Piszę o moich przygodach ze sportem, dzieląc się nimi z moimi fanami w mediach społecznościowych: Facebooku, Instagramie i blogu. Sport towarzyszył mi od dziecka: bieganie, pływanie, jazda na rowerze, gimnastyka czy taniec. Zawsze raczej na poziomie rekreacyjnym, ponieważ miałem też wiele innych zainteresowań, takich jak szkoła muzyczna, udział w organizacjach młodzieżowych czy gra na gitarze. Ponieważ zawsze lubiłam też pisać, zaczęłam pisać bloga o sporcie, gdy byłam na Uniwersytecie i robię to do dziś. Staram się inspirować ludzi do działania. Chcę, żeby kochali sport tak, jak ja. Dwa lata temu miałam kontuzję kolana, ale wróciłam już do biegania i pływania, mam za sobą starty w triathlonie na dystansie 1/8 i 1/4 IM. Ale to pierwszy udział w maratonie był na czele mojej listy wyzwań, a ponieważ kolano już mnie nie boli, trzymajcie za mnie kciuki podczas mojego startu w Gdańsku – prosi Louise.

Louise rzeczywiście jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, na których ma grono wiernych fanów. Można to zaobserwować m.in. na jej Instagramie:

Poznaliście już zagranicznych Ambasadorów 6. Gdańsk Maratonu. Sześcioro biegaczy, cztery różne nacje, trzy biegi, jedna impreza. Impreza, która będzie jeszcze bardziej międzynarodowa niż poprzednie edycje, a dzięki Ambasadorom informacje o niej pójdą dalej w świat. Piękna trasa, świetna organizacja i gościnność mieszkańców Gdańska bez wątpienia obronią się same!

 

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »