Fascynująca i unikalna w perspektywie całego kraju lokalizacja, niecodzienne podejście do projektowania trasy wyzwania, jakim jest bieg przeszkodowy oraz ciekawe, wymagające i niespotykane przeszkody – tym właśnie wyróżniała się pierwsza, zorganizowana w 2023 roku na Stadionie żużlowym w Gdańsku edycja OCR Amberman. Premierowa odsłona imprezy, zwłaszcza w oczach uczestników, okazała się bardzo udana, dlatego w tym roku postaramy się podnieść poprzeczkę.

Amberman 2024

Open – 5 km

Elite – 3 km

biegi dziecięce

  • Opłata startowa: od 50 do 219 PLN

Warto regularnie odwiedzać Fanpage Amberman na Facebooku, gdzie będą prezentowane przeszkody, z jakimi będą mierzyć się uczestnicy zawodów.

Organizator zapewnił zabawę, nie było natomiast zupełnie niepotrzebnego dyskomfortu. To się liczy, to się ceni, takie biegi szanuję i liczę na więcej takich imprez – podsumował pierwszą edycję Ambermana Paweł Jaciów, triumfator zeszłorocznych startów na aż trzech dystansach.

Taka opinia z ust zawodnika, który, jak sam o sobie mówi, trenuje w tygodniu, żeby w weekend rywalizować i ścigać się na trasach przeróżnych biegów przeszkodowych na terenie całej Polski nie tylko ma swoją szczególną wartość, ale mówi też wiele o podejściu organizatora dla proponowanej uczestnikom formy rozrywki. OCR w Gdańsku ma być przede wszystkim świetnym sposobem na aktywne spędzenie czasu i poważnym wyzwaniem dopasowanym do umiejętności i możliwości startujących, ale również świadomą rezygnacją z pewnych elementów, które nie wszystkim przy okazji tego typu imprez pasują. Z relacji uczestników wynika, że decyzja ta, z perspektywy startujących, okazała się słuszna.

Pierwsza edycja Ambermana dała organizatorom dużo materiału do przemyśleń i w tym roku impreza, po wyciągnięciu odpowiednich wniosków, powinna być jeszcze lepsza, a unikalne możliwości, które daje Stadion Żużlowy im. Zbigniewa Podleckiego wykorzystane jeszcze lepiej. Ponownie nie zabraknie biegów na różnych dystansach oraz wyzwań dla najmłodszych, dlatego Amberman to świetny pomysł na wspólne, aktywne spędzenie czasu w gronie rodziny czy przyjaciół.

Będziecie mogli wystartować na Stadionie Żużlowym i. Z. Podleckiego w ubraniach ze specjalnej kolekcji Amberman marki Barbarians. Oferta obejmuje możliwość zakupu rushguardów z krótkim i długim rękawem, termo t-shirtów, legginsów krótkich i długich – oczywiście w wersjach damskiej oraz męskiej.

Kolekcja AMBERMAN w sklepie Barbarians

Podejmij rzucone Ci przez nas wyzwanie! Czy poradzisz sobie podczas pokonywania różnych przeszkód? Przetestujemy Twoją siłę, zwinność, wytrzymałość i psychikę, zaczynając od wspinania się po ścianach i czołgania, przez skakanie i wiszenia na rękach, na przenoszeniu ciężkich przedmiotów kończąc.

Wybierz odpowiedni dla siebie dystans i wystartuj w Ambermanie 2024. Stadion Żużlowy im. Zbigniewa Podleckiego czeka właśnie na Ciebie!

Organizator: Gdański Ośrodek Sportu
Partner: Ninja Arena powered by Toroz, Gdańskie Wodociągi
Patronat medialny: trojmiasto.pl, Gazeta Wyborcza, Eska Trójmiasto

 

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »