Biegi młodzieżowe, podobnie jak w przypadku poprzednich edycji, będą towarzyszyły także 6. Gdańsk Maratonowi. Zapisy do imprezy ruszą niebawem, natomiast opłaty startowe uiszczone przed poprzednimi, odwołanymi zawodami, zostaną zwrócone wpłacającym.

Zwrot opłaty startowej związany jest ze zmianą kategorii wiekowych uczestników, zgłoszonych do biegów młodzieżowych podczas przełożonej edycji Gdańsk Maratonu z 2020 roku. Część młodych zawodników zmieniło swoje kategorie i żeby utrzymać porządek na listach startowych, osoby którym zwrócona zostanie opłata wpisowa, będą musiały ponownie zarejestrować udział w biegach młodzieżowych. Za ewentualne, związane z tym utrudnienia przepraszamy.

Biegi młodzieżowe podczas 6. Gdańsk Maratonu odbędą się 9 kwietnia 2022 roku. Dzień później, 10 kwietnia odbędzie się bieg główny imprezy na dystansie 42 kilometrów i 195 metrów. Zapisy do 6. Gdańsk Maratonu odbywają się pod poniższym linkiem, natomiast o rozpoczęciu rejestracji na biegi młodzieżowe poinformujemy w osobnym komunikacie.

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »