W dniach 9-23 gdańszczanie dokonają wyboru, na co zostaną wydane pieniądze z budżetu miasta w roku 2020. Dla mieszkańców Gdańska to szansa na kreowanie kierunku, w którym zmieniają się i rozwijają ich dzielnice oraz całe miasto. Wybór należy do Ciebie – wykorzystaj to!

Już w kwietniu zachęcaliśmy do zgłaszania projektów do Budżetu Obywatelskiego za rok 2020, teraz natomiast nadszedł czas ostatecznych rozstrzygnięć. Swój głos można oddać na stronie https://www.gdansk.pl/budzet-obywatelski lub w specjalnych punktach konsultacyjnych. Głosowanie jest dwustopniowe: najpierw punkty przyznaje się projektom dzielnicowym, a następnie ogólnomiejskim. Dzięki temu mieszkańcy mają realny wpływ na rozwój Gdańska.

Wśród zgłoszonych projektów nie brakuje tych związanych ze sportem, aktywnością fizyczną i aktywizacją ruchową gdańszczan, co nas, jako Gdański Ośrodek Sportu, bardzo cieszy. Zachęcamy gorąco do oddawania swoich głosów na te inicjatywy, ale przede wszystkim do zaangażowania się w ustalenie Budżetu Obywatelskiego na rok 2020. Skorzystaj ze swojego prawa i weź udział w głosowaniu!

zdjęcie: drmg.gdansk.pl

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »