Do 16 kwietnia można zgłaszać swoje projekty w Budżecie Obywatelskim za rok 2020. Program ten daje unikalną szansę mieszkańcom Gdańska na wybór kierunku, w którym rozwijać się będzie nasze miasto, a także na sposób, jak kształtować się będą jego poszczególne dzielnice. 

Projekty można składać za pośrednictwem strony internetowej https://www.gdansk.pl/budzet-obywatelski . Tam też podane są zasady składania wniosków i kryteria, które powinny spełniać projekty mieszkańców. Nie brakuje też numerów telefonów do osób, które mogą pomóc zarówno w samym konstruowaniu wniosku jak i sprawdzić kwestie związane z własnością terenu, kosztem czy planem zagospodarowania. Na stronie internetowej znajduje się także wykaz kwot, jaką do wydania w ramach Budżetu Obywatelskiego ma każda z dzielnic.

To właśnie mieszkańcy Gdańska wiedzą najlepiej, co jest najbardziej potrzebne w okolicy, którą zamieszkują, dlatego gorąco zachęcamy do składania wniosków i realizacji własnych projektów. Jako Gdański Ośrodek Sportu szczególnie namawiamy na przedsięwzięcia związane ze sportem, aktywnością ruchową i aktywizacją gdańszczan. Ty także możesz mieć wpływ na rozwój naszego miasta!

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »