W związku z odwołaniem zaplanowanej na 7 listopada imprezy Cross Duathlon Gdańsk postanowiliśmy udostępnić uczestnikom dwie opcje, związane z poniesioną przez nich opłatą startową:

  • Pierwszą jest udział w treningu wirtualnym i otrzymanie pakietu zawierającego czapkę do biegania z grafiką imprezy Cross Duathlon Gdańsk wraz medalem

Osoby, które zdecydują się na takie rozwiązanie, otrzymają od nas zwrot części opłaty wpisowej na zawody – w wysokości 30 PLN. Następnie, zadaniem uczestników będzie pokonanie dystansu co najmniej 10 km biegiem oraz 12 km jazdą na rowerze. Trening może odbyć się w dwóch różnych dniach.

Po wykonaniu całego treningu, uczestnik powinien przesłać potwierdzenie tego faktu – treningu lub treningów – w postaci zrzutu ekranu z aplikacji rejestrującej pokonany dystans, na adres info@triathlongdansk.eu wraz z danymi adresowymi niezbędnymi do wysyłki pakietu finiszera. Nieprzekraczalny termin nadsyłania potwierdzeń zaliczenia treningu upływa w dniu 31.12.2020 r. Uczestnicy, którzy dokonają wspomnianych formalności, otrzymają od nas przesyłkę zawierającą  medal oraz czapkę do biegania dedykowane tegorocznej edycji Cross Duathlonu Gdańsk.

  • Drugą opcją jest automatyczny zwrot pełnej kwoty wpisowego

Dodatkowo, dla wszystkich chętnych  jeszcze w listopadzie uruchomimy rejestrację na trening wirtualny. Obowiązywać będzie opłata w wysokości 29 PLN, w ramach której uczestnik otrzyma pakiet finiszera zawierający medal oraz czapkę. Łączna ilość uczestników treningów wirtualnych jest ograniczona i nie może przekraczać 150 osób. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »