Ogłoszenie terminów turniejów siatkówki plażowej na Kąpieliskach Morskich w Gdańsku to moment, na który z pewnością, z niecierpliwością i kalendarzami w rękach, czeka niejeden miłośnik „plażówki” w Gdańsku. Podobnie jak w poprzednim roku, także i podczas zbliżających się wakacji, na boiskach zlokalizowanych tuż obok Molo w Brzeźnie odbędą się cztery niedzielne turnieje – dwa w lipcu i dwa w sierpniu. Tego lata rywalizujemy i bawimy się pod szyldem „Dbaj o zdrowie”!

Turnieje siatkówki plażowej “Dbaj o zdrowie” w Gdańsku- Brzeźnie:

Miejsce: plaża koło Molo w Brzeźnie (wejście nr 52)

Terminy:

  • 9 lipca 2023
  • 30 lipca 2023
  • 6 sierpnia 2023
  • 20 sierpnia 2023

Zapisy: godzina 9:00, pierwsze gry: 10:00

Regulamin Turniejów siatkówki plażowej “Dbaj o zdrowie”

Kategorie: Open Kobiet i Open Mężczyzn

Udział w imprezie jest bezpłatny

Ponownie w osobnych turniejach rywalizować będą duety żeńskie i męskie, niezmiennie na pary, które zakończą zmagania na podium czekają nagrody. System rozgrywek tradycyjnie dopasowany zostanie do liczby zgłoszonych uczestników, ale w ostatnich edycjach najczęściej był to system brazylijski, czyli formuła podwójnej szansy. To z kolei oznacza sporo szans do zaprezentowania się na gdańskich plażach dla każdego ze zgłoszonych, dwuosobowych zespołów. Rywalizacja toczyć się będzie na czterech boiskach, znajdujących się tuż obok Molo w Brzeźnie (wejście numer 52). Zwyczajowo już imprezy odbywać się będą w niedziele. Zapisy zaczną się o godzinie 9:00, a pierwsze gry zazwyczaj ruszają o 10:00.

Organizatorzy przewidzieli nagrody dla najlepszych par w każdej kategorii:

  • I miejsce – 500 złotych/para
  • II miejsce – 300 złotych/para
  • III miejsce – 200 złotych/para

Dodatkowo Republika Smakoszy przygotowała vouchery dla uczestników oraz udostępniła specjalny kod promocyjny -7% z hasłem DBAJOZDROWIE dla wszystkich chętnych, a dzięki uprzejmości naszego Partnera, firmy Oceanic, czołowe duety otrzymają kosmetyki marki AA. Laureaci dostaną również upominki od Grupy Progres.

Organizatorzy: Mass Events, Gdański Ośrodek Sportu
Partnerzy: Miasto Gdańsk, Stowarzyszenie Żuraw, Tiger Energy drink, Oceanic S.A. , Grupa Progres
Patronat: Ministerstwo Sportu i Turystyki, trojmiasto.pl

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »