Zapraszamy na pokład Zaruskiego

W sobotę 20.05.2017 zapraszamy bardzo serdecznie na imprezę promocyjną w ramach ogólnopolskiej akcji “Dni Otwarte Funduszy Europejskich”. Chcemy Państwu pokazać, co robimy na Zaruskim w ramach unijnych projektów. Na koncie mamy już zrealizowany młodzieżowy żeglarski projekt o nazwie “Maritime Education And Sail Training For Young People” (w skrócie MAST), a obecnie realizujemy turystyczny projekt “Baltic Pass – Maritime Heritage Tours”, który promuje uroki dziedzictwa morskiego Bałtyku.

Pokład Generała Zaruskiego będzie dostępny w godz. 10-15. Cumujemy na Przystani Wodnej “Sienna Grobla”, przy ul. Na Stępce 6.

Poznaj Gdańsk od strony wody

Ale to nie wszystko. W ramach tej samej imprezy przygotowaliśmy rodzinne atrakcje na Przystani Wodnej “Żabi Kruk”. Będzie możliwość bezpłatnego skorzystania ze sprzętu pływającego – kajaków, rowerów wodnych SUP’ów – i spędzenia soboty na odkrywaniu Gdańska od strony wody. Ciekawe trasy wiodą pod licznymi mostami, tuż przy majestatycznym Gdańskim Żurawiu oraz Sołdku. Będzie można zobaczyć z wody również powstającą kładkę nad Motławą.

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »