W świetle problemów natury technicznej i niepewnej sytuacji Stadionu Narodowego w Warszawie, wciąż nie wiadomo, gdzie piłkarska reprezentacja Polski rozegra swój pierwszy, domowy mecz eliminacji Mistrzostw Europy 2024. Być może będzie to Polsat Plus Arena Gdańsk.

Dziś delegacja Polskiego Związku Piłki Nożnej, z selekcjonerem Fernando Santosem i członkami jego sztabu szkoleniowego na czele, odwiedziła Stadion Miejski przy ulicy Traugutta 29, który mógłby być ewentualnym obiektem treningowym podczas zgrupowania kadry.

 

Stadion na gdańskiej Letnicy wydaje się głównym „rywalem” PGE Narodowego do zorganizowania meczu Polski z Albanią. Termin spotkania to 27 marca 2023 roku. W przeszłości piłkarska reprezentacja Polski wielokrotnie występowała już na bursztynowym obiekcie, ostatni raz 11 października 2020 roku w meczu Ligi Narodów przeciwko Włochom. Polacy pod wodzą selekcjonera Jerzego Brzęczka zremisowali wówczas 0:0. Przy tej okazji piłkarska kadra również trenowała na głównej płycie Stadionu Miejskiego przy ulicy Traugutta 29.

Ostateczna decyzja odnośnie wyboru stadionu, na którym rozegrane zostanie spotkanie, zostanie podjęta i podana do wiadomości publicznej do poniedziałku, 13 lutego.

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »