[vc_row][vc_column][vc_column_text]To już ostatni moment by zarejestrować się do startu w 3. Gdańsk Maratonie, najlepszej imprezy biegowej 2015 i 2016 roku w Polsce! Dystans 42,195 km można pokonać mierząc się z samym sobą, lub zrobić to zespołowo, poprzez udział w sztafecie. Dodatkowo, początkujący biegacze mogą pokonać 5 km w ramach imprezy „Gdańsk na Piątkę” a dzieci i młodzież wystartować w dedykowanym dla nich biegu.

Bieg główny i sztafeta odbędą się w niedzielę 9 kwietnia, zaś pozostałe dzień wcześniej, w sobotę. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie do 20 marca br. Formularz do rejestracji oraz dokonania płatności dostępny jest na stronie imprezy: gdanskmaraton.pl. Już dziś lista startowa Maratonu liczy ponad 3300 uczestników.

Każdy z uczestników Maratonu oraz „Gdańsk na Piątkę” może liczyć na pamiątkowy, odlewany medal. W biegach dziecięcych przewidziane są za to trofea oraz nagrody dodatkowe.

Miasteczko biegaczy z przebieralniami, depozytami oraz częścią wystawową expo powstanie w halach AMBEREXPO. Tam też zlokalizowana będzie meta imprezy, co zdecydowanie podnosi komfort finiszerów przy mniej sprzyjającej pogodzie. Nie zabraknie również atrakcji dla kibiców i osób towarzyszących.

Organizatorzy: Miasto Gdańsk oraz Gdański Ośrodek Sportu.

Partnerzy: Carrefour, Brubeck, Oceanic, Saur Neptun Gdańsk, Stadion Energa Gdańsk, Europejskie Centrum Solidarności, Międzynarodowe Targi Gdańskie, AMBEREXPO, Grupa Zdunek, AquaStacja, Radello Sport, Golden Tulip, SUEZ, visitgdansk.com

Patroni medialni: WP.PL, Radio Gdańsk, trojmiasto.pl, maratonypolskie.pl, gdansk.pl, treningbiegacza.pl

Partner społeczny: Fundacja Hospicyjna[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row] ‘ ‘

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »