14 kwietnia biegacze wyruszą w trasę 5. Gdańsk Maratonu. Pokonanie królewskiego dystansu 42 kilometrów i 195 metrów wymaga odpowiednich przygotowań i powinno być poprzedzone wielotygodniowymi treningami, ciężko więc zdecydować się na nie z dnia na dzień. Jeśli jednak chcesz poczuć wyjątkową atmosferę biegowego święta, propozycją dla Ciebie będzie „Gdańsk na piątkę”!

Gdańsk na Piątkę to impreza biegowa, która odbędzie się 13 kwietnia, w przeddzień Maratonu. Certyfikowana przez PZLA trasa na dystansie 5 kilometrów jest świetną alternatywą dla tych, którzy nie czują się jeszcze na siłach, żeby pobiec w Maratonie, ale chcą poczuć klimat gdańskiej imprezy, usłyszeć doping kibiców i przekroczyć metę w tym samym miejscu, w którym dzień później będą finiszować Maratończycy.

Ciekawa trasa z pięknym, piłkarskim stadionem w tle, pamiątkowy medal, a być może i zachęta, żeby w kolejnym roku wystartować w biegu głównym – bez względu na to, jaka jest Twoja motywacja, po prostu warto wystartować. Ta impreza jest po prostu…na Piątkę!

Zgłoszenia przyjmowane będą do 25 marca 2019 roku TUTAJ!

REGULAMIN BIEGU

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »