Efektywne zarządzanie, zastosowanie nowoczesnych technologii, a także możliwe kierunki rozwoju – to główne zagadnienia XXIV Seminarium Basenowego, które we wrześniu odbędzie się w Gdańsku-Sobieszewie. Honorowy Patronat nad szkoleniem objęła Prezydent Miasta Gdańska Aleksandra Dulkiewicz, a partnerem wydarzenia jest Gdański Ośrodek Sportu.

Gdańska Fundacja Wody zorganizuje to wydarzenie już po raz 24, a gdańskie Sobieszewo jest stałym miejscem spotkań zarządzających, kierowników, technologów i pracowników administracyjnych pływalni oraz pracowników związanych z ratownictwem wodnym. Rokrocznie seminarium gromadzi 150-200 uczestników i nie inaczej powinno być także podczas wrześniowego spotkania. To świetna okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń, oraz nawiązywania kontaktów dla osób związanych z branżą.

Podczas Seminarium poruszone zostaną ważne, bieżące tematy związane z branżą basenową, między innymi zarządzanie pływalniami w dobie COVID-19 – prelekcję na ten temat wygłosi Zastępca Dyrektora ds. usług i imprez sportowo-rekreacyjnych Gdańskiego Ośrodka Sportu, Kamil Koniuszewski, który będzie także moderatorem w pokoju tematycznym podczas drugiego dnia szkolenia. Konferencja rozpocznie się w środę, 8 września o godzinie 9 i potrwa aż do piątku, do godziny 14. W programie Seminarium jest blisko 20 godzin wykładów, prelekcji oraz paneli dyskusyjnych, dotyczących zagadnień związanych z pływalniami.

 

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »