Gdańska Rodzinna Gra Rekreacyjna to propozycja na wspólną aktywizację ruchową dzieci, młodzieży i dorosłych. Rywalizacja odbędzie się pomiędzy zespołami rodzinnymi oraz indywidualnie, w różnych grupach wiekowych. Gdański Ośrodek Sportu zaprasza na Kompleks Sportowy Grunwaldzka 244 w niedzielę 20 maja w godzinach od 10.00 do 16.00.

Gdańska Rodzinna Gra Rekreacyjna będzie obejmowała różne dyscypliny i konkurencje, w których uczestnicy będą gromadzić punkty, wykonując zadania przy 10 stanowiskach: bieg na 20 m przez mini płotki, skok w dal, rzut do celu, strzał piłką nożną do bramki, kręcioł ze strzałem na bramkę, rzut piłką rugby do celu, kop piłką rugby na słupy, siatkówka plażowa, wioślarstwo na ergometrach, krzyżówka terenowa.

Rywalizacja przebiegać będzie pomiędzy zespołami rodzinnymi oraz indywidualnie w grupach wiekowych: do 6 lat, 7-9 lat, 10-13 lat, 14-16 lat, 17-100 lat. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal.

Organizatorzy szykują również specjalny blok programu “Aktywuj się w Gdańsku”. Na godzinę 11:00 zaplanowane są zajęcia pokazowe Zumby, natomiast o godz. 11:30 będzie można skorzystać z porad trenerów prowadzących zajęcia biegowe.

W programie imprezy przygotowanej przez Gdański Ośrodek Sportu znajdą się ponadto m.in. stoiska tematyczne Gdańskiego Ośrodka Sportu, Gdańskiego Zespołu Schronisk i Sportu Szkolnego, IX Liceum Ogólnokształcącego oraz Plażowe przedszkole Kąpielisk Morskich w Gdańsku z licznymi animacjami i zabawami dla dzieci.

Aby wziąć udział w zawodach wymagana jest rejestracja elektroniczna na stronie  https://elektronicznezapisy.pl/event/2838/strona.html. Dodatkowo będzie można zgłosić się do zawodów w dniu imprezy. Sam udział w imprezie jest bezpłatny.

Organizator: Gdański Ośrodek Sportu
Partnerzy: Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego. Liceum Nr 9, Akademia Sportowa Pomorze, Rugby Club LECHIA GDAŃSK
Patroni medialni: Radio Gdańsk, trojmiasto.pl, Dziennik Bałtycki

‘ ‘

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »