W czwartek 15 listopada, na Stadionie Energa w Gdańsku piłkarska reprezentacja Polski rozegra towarzyski mecz z Czechami, natomiast we wtorek w Lidze Narodów UEFA zmierzy się na wyjeździe z Portugalią. Do tych spotkań „Biało-czerwoni” przygotowują się na obiektach Gdańskiego Ośrodka Sportu.

Zgrupowanie reprezentacji Polski rozpoczęło się w poniedziałek i już tego dnia kadra trenowała na Stadionie Miejskim przy ulicy Traugutta 29. Wśród zawodników, którzy zjawili się w stolicy Pomorza zabrakło jedynie leczącego kontuzję Kamila Glika. Na zaproszenie selekcjonera Jerzego Brzęczka stawili się natomiast wszyscy pozostali, najlepsi aktualnie polscy piłkarze, z Robertem Lewandowskim, Wojciechem Szczęsnym, Piotrem Zielińskim, Grzegorzem Krychowiakiem, Arkadiuszem Milikiem i Jakubem Błaszczykowskim na czele.

Na Stadionie Miejskim reprezentacja odbyła już dwie jednostki treningowe, a będzie z niego korzystać aż do niedzieli włącznie, czyli momentu wylotu do Portugalii na mecz Ligi Narodów UEFA, który zakończy listopadowe zgrupowanie kadry narodowej.

‘ ‘

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »