W sobotę 10 czerwca 2017 na Gdańskim Stadionie Lekkoatletycznym i Rugby przy al. Grunwaldzkiej 244, możecie sprawdzić swoją kondycję fizyczną podczas 12-minutowego biegu. Czekamy na Was w godzinach 8:30 – 18:30. Testy startują co 20 minut. Udział jest bezpłatny.

Dla każdego uczestnika przygotowaliśmy numer startowy, dyplom za udział, butelkę wody oraz posiłek regeneracyjny po biegu. Czekają na Was też liczne atrakcje. Co godzinę odbędzie się losowanie darmowych biletów wstępu do parku trampolin Jumpcity w Gdańsku.

Test Coopera polega na pokonaniu jak najdłuższego dystansu w ciągu 12 minut – nic więcej. Można biec, maszerować, skakać, byle pieszo. Przyjdź i pobij swój dotychczasowy wynik. Jeśli nie robiłeś tego wcześniej – nie zmarnuj szansy!

Co zrobić aby wystartować:

  1. Zgłoszenie przez internet: http://zapisy.sts-timing.pl/178/

Pamiętajcie! W dniu wydarzenia trzeba się zgłosić do biura zawodów najpóźniej na 30 minut przed planowanym startem.

Zgłoszenie na miejscu:

  1. Można się zgłosić także na miejscu w dniu wydarzenia – będzie jednak wtedy trzeba poczekać na wolne miejsce w testach.

UWAGA! Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę prawnego opiekuna (można przyjść z wypełnioną już deklaracją: do pobrania tutaj).

Organizatorzy: AZS Górki Zachodnie, Miasto Gdańsk, Akademicki Związek Sportowy

Partnerzy: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Gdański Ośrodek Sportu, Gdańsk Maraton, 55. Bieg Westerplatte, AMBEREXPO Półmaraton Gdańsk

Partner medialny: gdansk.pl

‘ ‘

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »