Gdańska Rodzinna Gra Rekreacyjna uczestnikom kojarzy się z aktywnym spędzaniem czasu w gronie rodziny. W tym roku nie było inaczej, a Kompleks Sportowy Grunwaldzka 244, przepełniała rekreacja  i pozytywna energia.

Gra polegała na zdobywaniu punktów, z sukcesywnym przejściem 10 stanowisk, które w aspekcie sportowym były zróżnicowane. Uczestnicy mogli sprawdzić się w różnorodnych wyzwaniach: biegu na 20 m przez mini płotki, w skoku w dal, rzucie do celu, strzale piłką nożną do bramki, kręciole ze strzałem na bramkę, rzucie piłką rugby do celu, kopaniu piłką rugby na słupy, w siatkówce plażowej i wioślarstwie na ergometrach.

O imprezie dowiedzieliśmy się od naszych znajomych. Zarówno my, jak i dzieci bawimy się świetnie. Konkurencje są zróżnicowane. To fajna inicjatywa w szczególności, że czas można spędzać na świeżym powietrzu. Odwiedzając Państwa stronę widziałam dużo atrakcyjnych wydarzeń dla rodzin z dziećmi, na pewno jeszcze się spotkamy

mówił jeden z uczestników zabawy.

Panuje tu bardzo przyjemna atmosfera, a forma wydarzenia jest dla nas miłym zaskoczeniem, głównie ze względu na zróżnicowanie odnośnie konkurencji. Jesteśmy aktywni fizycznie, więc takie imprezy są dla nas przyjemnością. Bardzo podoba nam się obiekt, na którym została zorganizowana impreza dlatego, jeśli będzie ich więcej na pewno się na nich pojawimy

– dodał przedstawiciel kolejne rodziny.

OFICJALNE WYNIKI GDAŃSKIEJ RODZINNEJ GRY REKREACYJNEJ 

Organizator: Gdański Ośrodek Sportu
Partnerzy: Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego, Szkoła Mistrzostwa Sportowego SP-94, Akademia Sportowa Pomorze, Rugby Club LECHIA GDAŃSK, Biało-zielone Ladies Gdańsk, KS Ultimatum Gdańsk, 91. Gdańska Drużyna Harcerzy “Bractwo im. Jana Bytnara ‘Rudego'”
Patronat medialny: Radio Gdańsk, Dziennik Bałtycki, trojmiasto.pl, gdansk.pl

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »