Parafrazując staropolskie powiedzenie, wszystko co dobre kiedyś się kończy. Nie inaczej będzie też w przypadku zajęć z cyklu Aktywuj się w Gdańsku na rok 2022, których organizacja powoli zbliża się do finału. Następne dni i tygodnie przyniosą kres kilku znanym i lubianym treningom, organizowanym dla gdańszczan przez GOS.

Za sobą mamy już ostatnie zajęcia Biegam bo Lubię, które odbywały się w czwartki na Stadionie Lekkoatletycznym i Rugby przy alei Grunwaldzkiej 244. Miłośnikom biegania proponujemy zajęcia Biegaj z Train Me Now, o których pisaliśmy w poprzednim tygodniu.

Wtorek, 22 listopada to termin ostatniego, tanecznego spotkania z Zumbą w Miejskiej Hali Sportowej, a dzień później, w środę 23 listopada po raz ostatni w tym roku zapraszamy przez ekrany wszystkich entuzjastów Gimnastyki dla Seniorów. Kolejnymi kończącymi się w tym tygodniu zajęciami jest Nordic Walking. Miłośnicy dynamicznego marszu z kijami po raz ostatni w 2022 roku spotkają się w czwartek, 24 listopada.

Znacznie więcej czasu będzie na oswojenie się z zakończeniem pozostałych zajęć cyklu Aktywuj się w Gdańsku.

Dojrzałe kobiety ćwiczą – te zajęcia odbędą się po raz ostatni w sobotę, 10 grudnia.

Niedziela, 18 grudnia to termin ostatniej, Pieszej Wędrówki z Rodziną, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Dwa dni przed Wigilią będzie z kolei okazja, żeby na chwilę zatrzymać się i głębiej odetchnąć przed ekranem komputera przy Jodze online, dostępnej na grupie facebookowej Aktywuj się w Gdańsku. Godzina przedświątecznego wyciszenia, będąca zarazem ostatnimi w tym roku zajęciami Jogi odbędą się w czwartek, 22 grudnia.

Więcej informacji na temat tych i innych zajęć z cyklu Aktywuj się w Gdańsku na dedykowanej temu programowi stronie TUTAJ.

Wiadomości i decyzje odnośnie harmonogramu i propozycji cyklu Aktywuj się w Gdańsku na kolejny sezon można spodziewać się w pierwszych tygodniach 2023 roku.

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »