[vc_row][vc_column][vc_column_text]

 • Klub Hokeja Podwodnego „Bałtyckie Foki” wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Gdańsku zapraszają na coroczny Turniej Hokeja Podwodnego „Gorączka Sobotniej Nocy”. Zawody odbędą się w dniu 28 stycznia 2017 roku na Pływalni Chełm (ul. Chałubińskiego13).To już piąta edycja tego wyjątkowego wydarzenia. Celem zawodów jest nie tylko propagowanie aktywności fizycznej i zachęcanie do podejmowania wyzwań w sportowej rywalizacji, ale również popularyzacja hokeja podwodnego – wciąż rozwijającej się dyscypliny sportowej w Polsce.

  W tegorocznych rozgrywkach, podobnie jak w latach ubiegłych, udział wezmą nie tylko drużyny nie tylko z Polski ale też z innych krajów. Z roku na rok grono zagranicznych gości powiększa się, co niezmiernie cieszy. Właśnie ze względu na fakt, iż turniej ma charakter międzynarodowy, gdański klub podjął współpracę z Polskim Komitetem Olimpijskim, który objął zawody honorowym patronatem. Honorowy patronat sprawuje również Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz.

  Zapraszamy publiczność oraz kibiców na trybuny basenowe. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy duży ekran oraz kamery podwodne – dzięki czemu można będzie ze szczegółami śledzić podwodne zmagania. Wstęp wolny!

  Dla kibiców, którzy nie będą mogli osobiście przybyć na nasz turniej, przygotowaliśmy relację na żywo, która można będzie oglądać na stronie internetowej www.gsn.hokejpodwodny.pl/relacja-live-online.

  Program turnieju

  • 09:30 – Otwarcie turnieju i prezentacja drużyn
  • 9:30- 14:00 – Rozpoczęcie I fazy turnieju – rozgrywki grupowe
  • 14:00- 20:00 – Mecze II fazy
  • 21:00 – Wręczenie pucharów i medali w Restauracji VNS (CH Manhattan) w Gdańsku Wrzeszczu

[/vc_column_text][us_single_image image=”507″ align=”center”][/vc_column][/vc_row] ‘ ‘

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »