[vc_row][vc_column][vc_column_text]Już po raz czwarty Gdańszczanie zatańczą pod okiem najlepszych instruktorów, by promując aktywny styl życia wspomóc potrzebujących. W tym roku cała zebrana kwota zostanie przekazana na walkę o życie Beaty Welfle, karateczki i matki zmagającej się z glejakiem, złośliwym guzem mózgu.

[/vc_column_text][vc_video link=”https://youtu.be/d0S6Ni76Tkk” video_title=”1″][vc_column_text]Zumba® to innowacyjne połączenie tańca i fitnessu. Każde zajęcia to świetna zabawa i setki spalonych kalorii. Proste kroki może powtórzyć każdy, a zamiast oddawać się monotonnym ćwiczeniom, bawimy się przy energetycznej muzyce jak na imprezie. Zumba kształtuje naszą sylwetkę, dba o kondycję i wprawia w dobry nastrój.

Maraton poprowadzą doświadczeni instruktorzy Zumba Fitness m.in.: Ania Cegłowska, Oktawian Zagórski, Aga Piotrowicz, Bartek Maciejewicz, Monika Tran Van, Ola Kloska, Dorota Sumiła, Misia Mrozińska.

Wstęp – dobrowolny datek do puszki

IV GDAŃSKI ZUMBATHON
11.12.2016 godz. 16:00-19:00
Miejska Hala Sportowa
ul. Kołobrzeska 61 Gdańsk

Organizator imprezy: Z-Dance Ania Cegłowska
Partner imprezy: Gdański Ośrodek Sportu
Patronat medialny: trojmiasto.pl

Dodatkowe informacje: ania@z-dance.pl, tel. 697-338-209
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/194699180954529/[/vc_column_text][us_single_image image=”824″][/vc_column][/vc_row] ‘ ‘

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »