Do startu 5. Gdańsk Maratonu pozostało jeszcze nieco ponad 6 tygodni. A to oznacza, że jeśli ktoś jeszcze nie zdecydował się na udział w tej imprezie, ma na to jeszcze trochę czasu, a kwestie przygotowań może pozostawić Radosławowi Dudyczowi i ekipie programu “Aktywuj się w maratonie”

Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w maratonie Radosław Dudycz rozpisał szczegółowy plan przygotowań do tej jakże wymagającej imprezy, a ze swoimi podopiecznymi spotyka się dwa razy w tygodniu. Od najbliższej niedzieli, 3 marca 2019, zmianie uległa lokalizacja weekendowych zajęć, które teraz odbywać się będą przy ulicy Goplańskiej.

Niedziela, godzina 9:00 (NOWA LOKALIZACJA od 3 marca 2019!) 
ul. Goplańska (parking przy Wróblówce)
Lokalizacja zajęć

Środa, godzina 18:00
wejście na Molo w Gdańsku Brzeźnie
Lokalizacja zajęć

Uzupełnieniem tych zajęć są treningi wykonywane indywidualnie, dopasowane do celów i stopnia zaawansowania biegaczy. Ich plan dostępny jest na stronie Aktywuj się w Gdańsku <KLIK> i jest aktualizowany co tydzień. To wszystko ma na celu jak najlepsze przygotowanie uczestników biegu do zmierzenia się z dystansem 42 kilometrów i 195 metrów. Dołącz do nich! Dołącz do grupy! Aktywuj się w Maratonie!

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »