Zaczyna się od ciała. Staje się bardziej sprężyste, gibkie, mocniejsze. Wzrasta ogólna sprawność, wytrzymałość, siła. Z czasem przychodzi duchowość. Wewnętrzny spokój, odprężenie, czysty umysł. Idealna równowaga. Ale to nie wszystko, co daje joga.

– Każdy musi znaleźć swoją własną drogę – mówi Diana Sochacka, jedna z instruktorek jogi, prowadzących zajęcia w Miejskiej Hali Sportowej przy ulicy Kołobrzeskiej 61.

Jogę można praktykować według różnych metod. Dzięki zajęciom organizowanym w ramach programu Aktywuj się w Gdańsku, można poznać różne oblicza tej formy aktywności fizycznej, ponieważ spotkania prowadzone są przez cztery różne instruktorki, co tydzień przez inną.

Dlaczego warto? Chociażby dlatego, że na zajęcia może przyjść każdy, bez względu na swoją aktualną formę fizyczną. Ćwiczenia można wykonywać w takim zakresie, w którym jesteśmy w stanie to zrobić. Bez obaw – granica naszych możliwości będzie przesuwać się coraz dalej, po każdym treningu! Joga ma także zbawienny wpływ w przypadkach zwyrodnień stawów, wad postawy i innych dolegliwości. Wszystkie zalety są doprawdy trudne do wyliczenia.

Przekonaliśmy już tych, którzy na zajęciach nie byli? Jeśli jakimś przypadkiem nam się to jeszcze nie udało – zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo!

Joga na zdrowie
Wtorek, godzina 20:00
Miejska Hala Sportowa, ul. Kołobrzeska 61

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »