Karnet na okaziciela jest najnowszym produktem który Gdański Ośrodek Sportu wprowadza od dnia 14 stycznia br. dla gdańszczan korzystających z miejskich pływalni. Nie jest on imienny, dzięki czemu na jeden karnet będzie mogło wejść kilka osób, np. cała rodzina lub grupa znajomych.

Karnet nie jest przypisany do żadnej konkretnej osoby i nie zawiera danych osobowych. To sprawia, że może z niego korzystać jedna lub więcej osób. Klient podczas zakupu wybiera określoną  ilość wejść na pływalnię oraz czas na ich wykorzystanie, np. 24 wejścia ważne przez 6 miesięcy. Ponadto osoby korzystające z niego mogą wybrać obiekt (Chełm Orunia, Osowa, Stogi) oraz dzień tygodnia i godzinę. Wejścia będą możliwe w miarę dostępności odpowiedniej ilości miejsc na daną godzinę. Od poniedziałku do piątku, czas pływania to 40 minut. W weekendy obowiązują wejścia typu “aquapark”, co oznacza możliwość pływania przez 60 minut z opcją przedłużenia tego czasu za dopłatą dla każdej osoby, która korzysta z wejścia w ramach tego karnetu.

Cena Karnetu na okaziciela nie obejmuje żadnych zniżek i ulg, np. na podstawie Karty Mieszkańca, a jego koszt odpowiada cenom karnetów normalnych zależnie od ilości wybranych wejść. Zakupu karnetu można dokonać zarówno przez internet na stronie plywalniegdansk.pl, jak również w kasie pływalni. ‘ ‘

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »