Na trasie Maratonu biegacze, szczególnie ci, którzy są amatorami, miewają momenty słabości. Każdy maratończyk podkreśla, że w tych kryzysowych chwilach szczególnie cenny jest doping kibiców. Oklaski, motywacyjne hasła czy słowa otuchy rzucone z boku potrafią czynić cuda, dodać skrzydeł i pomagają przezwyciężyć własne słabości. Dlatego kibice są tak istotnym elementem biegu na królewskim dystansie 42 kilometrów i 195 metrów. A podczas 5. Gdańsk Maratonu mają dodatkowo szansę wygrać atrakcyjne nagrody!

Do 15 marca można zgłaszać się do konkursu na najlepszą “Pozytywną Strefę Kibicowania”. Dlaczego warto?

Przede wszystkim dlatego, żeby wziąć udział w wielkim, biegowym święcie i wspomóc w ten sposób wielkich sportowców, bo na to miano bez wątpienia zasługują Maratończycy. Ale zachętą mają być także nagrody, ufundowane przez Gdański Ośrodek Sportu.

I miejsce – 3000 PLN brutto,
II miejsce – 2000 PLN brutto,
III miejsce – 1000 PLN brutto,
IV – VIII miejsca – 500 PLN brutto,
IX – XVI miejsca – zestawy piłek do gier.

Zgłoszenia na adres info@gdanskmaraton.pl do dnia 15 marca 2019  
W temacie maila prosimy wpisać: Kibicowanie podczas 5. Gdańsk Maraton w dniu 14 kwietnia 2019

W konkursie mogą wziąć udział gdańskie szkoły podstawowe i gimnazjalne, wytypowane przez nie zespoły uczniowskie, kluby sportowe – ich członkowie do wieku juniora włącznie, świetlice środowiskowe i wytypowane przez nie zespoły złożone z podopiecznych świetlic w wieku szkolnym do 16 roku życia.

Zasady konkursu „Pozytywna Strefa Kibicowania”

Regulamin

BĄDŹCIE Z NAMI!

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »