[vc_row][vc_column][vc_column_text]Miło nam powitać w gronie Partnerów 3. Gdańsk Maratonu firmę Brubeck, lidera na rynku odzieży termoaktywnej w Polsce. Każdy zarejestrowany i opłacony uczestnik 3. Gdańsk Maratonu ma możliwość zakupu specjalnej, limitowanej edycji koszulki technicznej, przygotowanej wspólnie przez Gdański Ośrodek Sportu oraz Brubeck.

Jest to koszulka startowa z unikatową grafiką, wykonana w technologii bezszwowej, z dwuwarstwowej oddychającej dzianiny. Szybko odprowadza wilgoć, posiada specjalne strefy wentylacyjne w strefach o wzmożonej potliwości i cechuje się właściwościami bakteriostatycznymi. Dostępna jest w kroju damskim oraz męskim. Koszulkę można nabyć w specjalnej cenie 49 PLN.

W ramach pakietu startowego, dla każdego z uczestników 3. Gdańsk Maratonu przewidziana jest wysokiej klasy, pamiątkowa koszulka bawełniana, którą zapewnia Gdański Ośrodek Sportu. Również na niej znajdziecie grafikę dedykowaną tegorocznej edycji maratonu.

Brubeck swoją ofertę adresuje do ludzi poszukujących efektywnej ochrony i komfortu w każdych warunkach atmosferycznych oraz w różnych porach roku. Dzięki jednej z najnowocześniejszych linii technologicznych w Europie, z której korzystają także znane, zagraniczne marki, dostarczają odzież najwyższej jakości.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row] ‘ ‘

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »