Chciałabyś, chciałbyś sprawdzić swoją siłę, umiejętności i wyjść poza strefę komfortu? Podnieść swoją formę i spróbować nowego sportu? Nie masz doświadczenia lub jest ono niewielkie, jeśli chodzi o przygodę z biegami przeszkodowymi OCR? Wskażemy Tobie drogę i przygotujemy do debiutu w fascynującej i unikalnej imprezie Amberman na stadionie żużlowym w Gdańsku!

Jak wybierzemy kandydatów?

W ramach konkursowego naboru przyjmiemy Wasze aplikacje, w których odpowiecie na kilka pytań, a te pomogą nam wybrać grupę do pierwszej sesji eliminacyjnej. Ze zgłoszeń wybierzemy 20 osób – 10 kobiet oraz 10 mężczyzn. Termin ich nadsyłania upływa 3 kwietnia o godzinie 23:59.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Wybrani wezmą udział w dniu 7 kwietnia w zorganizowanym treningu przeszkodowym, zakończonym małym castingiem w formie wyzwania sprawnościowego, z którego zostanie wyłoniona ONA i ON do programu „Moja droga do Ambermana”.

Zasady udziału w programie Moja droga do Ambermana (.pdf 111 KB)

Korzyści z udziału w programie

Zwycięska para zostanie objęta opieką instruktorów z Ninja Areny, gdańskiego klubu przygotowującego adeptów biegów przeszkodowych. Otrzyma także pełny darmowy wstęp do klubu. Program obejmie kilka sesji personalnego, indywidualnego treningu, a także udział w kilkunastu treningach grupowych zarówno w klubie, jak i w terenie otwartym. Sprawdzianem przebytej drogi będzie wzięcie udziału w biegu Amberman organizowanym przez Gdański Ośrodek Sportu, w dniu 11 maja na Stadionie Żużlowym w Gdańsku, na dystansie 5 km.

Czeka przygoda pełna wrażeń

– Organizator zapewnił zabawę, nie było natomiast zupełnie niepotrzebnego dyskomfortu. To się liczy, to się ceni, takie biegi szanuję i liczę na więcej takich imprez – podsumował pierwszą edycję Ambermana Paweł Jaciów, triumfator zeszłorocznych startów na aż trzech dystansach.

Taka opinia z ust zawodnika, który, jak sam o sobie mówi, trenuje w tygodniu, żeby w weekend rywalizować i ścigać się na trasach przeróżnych biegów przeszkodowych na terenie całej Polski nie tylko ma swoją szczególną wartość, ale mówi też wiele o podejściu organizatora dla proponowanej uczestnikom formy rozrywki. Zawody AMBERMAN mają być przede wszystkim świetnym sposobem na aktywne spędzenie czasu i poważnym wyzwaniem dopasowanym do umiejętności i możliwości startujących, ale również świadomą rezygnacją z pewnych elementów, które nie wszystkim przy okazji tego typu imprez pasują.

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »