Pilne! Nauczyciele i rodzice z SP nr 69 w Gdańsku chcą pobić dyrektora. Pod tak przewrotną nazwą rozpoczęła się realizacja kolejnego szkolnego projektu, którego celem nadrzędnym jest wsparcie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych im. ks. Eugeniusza Dutkiewicza w Gdańsku. Trwa zbiórka pieniędzy wśród Przyjaciół Szkoły i pobliskich firm (w sąsiedztwie szkoły jest ich bardzo wiele), które zostaną przekazane Hospicjum 10 kwietnia, dzień po 3. Gdańsk Maratonie.

Nauczyciele wraz z rodzicami zamierzają stworzyć na królewskim dystansie sztafetę i pobić (wyprzedzić) dyrektora szkoły, który wystartuje na całej długości trasy, tj. 42.195m. Kto zwycięży, a do tego uzyska czas poniżej 4.40h, będzie miał zaszczyt dokonać przelewu na rzecz Hospicjum. Mamy nadzieję, że dzięki ludziom dobrej woli przez najbliższych 6 miesięcy uda się uzbierać pokaźną kwotę, która pozwoli na zorganizowanie wyjątkowego Dnia Dziecka w Hospicjum!

Projekt, prócz wsparcia chorych dzieci, ma na celu również popularyzowanie zdrowego stylu życia, mody na bieganie, kolektywnego i bezinteresownego działania dla dobra innych. Podczas maratonu, tak jak w roku ubiegłym, SP nr 69 w Gdańsku będzie obsługiwała także punkt żywieniowy, ku uciesze tysięcy biegaczy.

Wspólnie zróbmy wyjątkowe wydarzenie o olbrzymiej sile oddziaływania na ludzkie umysły. Zaprośmy do akcji Swoich Przyjaciół.

Wszelkie szczegóły projektu na www.szkola69.cba.pl lub pod numerem telefonu:583430502. Razem stać nas na więcej!

Kamil Gajewski
Dyrektor SP nr 69 w Gdańsku

Wpłaty prosimy kierować na konto Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 69 w Gdańsku; nr konta: 88 1240 2920 1111 0000 4500 2485 w tytule wpłaty koniecznie dopisać „ Dzień Dziecka w Hospicjum”.

‘ ‘

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »