Nie masz pomysłu jak spędzić tegoroczną noc duchów? Nasza propozycja skierowana jest właśnie do Ciebie! Na tych, którzy dnia 31 października po godzinie 22 odwiedzą pływalnie Gdańskiego Ośrodka Sportu czeka moc dodatkowych atrakcji, a za wstęp na basen zapłacą wówczas jedynie 5 złotych! Bilety na tę akcję będą dostępne wyłącznie w kasie pływalni.

Tego dnia na gdańskich pływalniach zapanuje atmosfera, która nierozłącznie kojarzy się z Halloween. Dzięki nim odwiedzający będą mogli poczuć specyficzny klimat tego dnia.

  • 31.10.2018
  • Od 22.00 do północy
  • Wstęp: 5 PLN (bilety wyłącznie w kasie pływalni)

Część basenowa zostanie przystrojona dyniami, które oczywiście zostaną specjalnie oświetlone. Wieczorem światło będzie przyciemnione, by stworzyć specjalną atmosferę. W klimat tej wyjątkowej akcji promocyjnej wczuje się także obsługa pływalni, która na tą okazję specjalnie się przebierze. Zresztą o to samo prosimy odwiedzających basen, a osobom, które wyrażą taką chęć, zrobimy pamiątkowe zdjęcie. Całości dopełni specjalna muzyka oraz aromaterapia w saunach – zachęca Leszek Paszkowski, dyrektor GOS, który zarządza miejskimi pływalniami.

Baseny na Chełmie, Stogach, Oruni i Osowej będą tego dnia otwarte do północy. Co prawda pytanie „cukierek albo psikus?” to raczej domena zadających je na ogół dzieci, ale wszystkie osoby odwiedzające pływalnie w Halloween po godzinie 22 będą mogły liczyć również na, przynajmniej częściowe, uzupełnienie spalonych podczas pływania kalorii. Chociaż ze względu na porę, z akcji skorzystają głównie dorośli, to dla nich również znajdą się słodycze.

‘ ‘

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »