Co prawda sezon startów w imprezach biegowych w tym roku powoli się kończy, a zawody Gdańskiego Ośrodka Sportowego w sezonie 2022 mieliśmy już okazję podsumować [TUTAJ], ale nie oznacza to, że biegacze zapadają w zimowy sen. Wprost przeciwnie – wszystkim tym, którzy nie zamierzają odpoczywać od treningów, oraz już teraz myślą o startach w przyszłym roku – mamy do zaproponowania nowe zajęcia: Biegaj z Train Me Now.

Spotkania odbywają się w każdy czwartek o godzinie 20:00, a miejscem spotkań jest naprzemiennie parking przy PKM na Jasieniu oraz Pozytywna Szkoła Podstawowa. Zajęcia Biegaj z Train Me Now są skierowane przede wszystkim do tych, którzy lubią treningi grupowe, a obecność większej ilości osób motywuje je nie tylko do regularnego uczęszczania na spotkania, a także dają dodatkowych sił do wysiłku fizycznego.

Zajęcia skierowane są przede wszystkim do osób, które chciałyby zacząć swoją przygodę z bieganiem, początkujących i średniozaawansowanych. Na treningach koncentrujemy się przede wszystkim na poprawnej technice biegania i ekonomii ruchu. Wiele ćwiczeń ma formy zabawowe, dlatego na spotkaniach panuje fajna atmosfera. Mamy już zgraną grupę osób, które regularnie biorą udział w treningach, zaczynały od zera, a teraz mają już na swoim koncie udziały w maratonach, półmaratonach czy imprezach trialowych. Warto dołączyć do tej ekipy – zachęca prowadzący treningi Cezary Dobrzelecki.

Miejsce spotkań daje wiele możliwości urozmaicenia treningu, który często odbywa się w pobliskim lesie, lub na terenach rekreacyjnych przylegających do zbiorników retencyjnych. Kiedy trzeba, zajęcia przenoszą się na bieżnię. Nie ma więc mowy o monotonii i nudzie!

Po dołączeniu do ekipy treningowej można zapisać się także do specjalnej grupy na facebooku, która skupia stale rosnącą społeczność Train Me Now, a także służy do komunikacji miedzy prowadzącym zajęcia i jego podopiecznymi. Link do grupy można odnaleźć poniżej.

https://www.facebook.com/groups/sportowoniepoprawni/?ref=share_group_link

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »