Dodatkowo korzystający z kompleksu będą mieli do dyspozycji budynek sanitarno-szatniowy z oddzielnymi pomieszczeniami dla trenerów i sędziów, magazynek sprzętu gospodarczo-sportowego. Uzupełnieniem jest parking samochodowy i rowerowy.

Od kwietnia 2016 roku obiektem zarządza Operator Stowarzyszenie Klub Tenisowych Asów z Wrocławia. W ramach zawartej umowy stowarzyszenie otrzymało w dzierżawę kompleks sportowy przeznaczony do realizacji celów publicznych, jak i sportowych o charakterze sportowo-rekreacyjnym, w tym szkolenie sportowe oraz organizację imprez sportowo-rekreacyjnych, na okres 10 lat.

Z obiektu korzystają szkoły, kluby, stowarzyszenia od poniedziałku do piątku oraz w soboty i niedziele. Na sztucznej trawie odbywają się zajęcia sportowe w ramach tzw. „godzin publicznych”. W dni powszednie w godz. 8.00 – 17.00 a w dni wolne od 9.30 do 14.00, w czasie których odbywają się różnorodne turnieje halowej piłki nożnej.

W pozostałych godzinach przez siedem dni w tygodniu można korzystać z obiektu do godziny 23.00 po dokonaniu stosownych uzgodnień z pełnomocnikiem operatora. Opłata za korzystanie z obiektu jest zgodna z utworzonym przez stowarzyszenie cennikiem komercyjnym.

Kontakt i dodatkowe informacje: menadżer obiektu – Jan Leaman /tel. 696 306 307, strona internetowa: www.olimpijskifc.pl.

Lokalizacja

Adres: Gdańsk, ul. Meissnera

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »