Przystań Żabi Kruk

Przystań Żabi Kruk została zbudowana w ramach programu Ożywienia Dróg Wodnych w Gdańsku i oddana do użytku latem 2012 roku. Głębokości umożliwiają zawijanie tu jachtom o maksymalnym zanurzeniu 3 m przy średnim stanie wody oraz o wysokości maksymalnie 2,5 m od lustra wody. Przystań posiada 25 miejsc cumowniczych przy y-boomach. Na pomoście zainstalowane są skrzynki do poboru prądu i krany z wodą. Na przystani można skorzystać ze slipu. W budynku bosmanatu oprócz biura Bosmana znajduje się WC, prysznice, ogólnodostępna kuchnia oraz garaż. Obok budynku jest parking. Całość jest częściowo ogrodzona i strzeżona całą dobę. Na przystani znajduje się wypożyczalnia sprzętu do rekreacji wodnej, tj. kajaki 1,2-osobowe, rowerki wodne oraz łodzie wiosłowe.

Od wielu lat przystań uczestniczy w programie Błękitna Flaga, zdobywając to prestiżowe wyróżnienie.

Loader

Położenie:

Centrum Gdańska ok. 5 Mm od wejścia do portu Gdańsk
Współrzędne geograficzne: 54 ° 20 ′ 12 ″  N  18 ° 38 ′ 23 ″  E

Bosmanat:
ul. Żabi Kruk 15 A, 80-822 Gdańsk
kontakt:
tel.: +48 506-056-073
e-mail: zabi.kruk@sportgdansk.pl

Przystań Tamka

Przystań Tamka została zbudowana w ramach programu Ożywienia Dróg Wodnych w Gdańsku i oddana do użytku latem 2012 roku. Głębokości umożliwiają zawijanie tu jachtom o maksymalnym zanurzeniu 3,5 m. Przystań posiada 17 miejsc cumowniczych przy y-bomach oraz wysokim nabrzeżu. Na pomoście zainstalowane są skrzynki do poboru prądu i krany z wodą. Na przystani można skorzystać ze slipu. W budynku bosmanatu oprócz biura Bosmana znajduje się WC, prysznice, ogólnodostępna kuchnia oraz garaż. Obok budynku jest parking. Całość jest częściowo ogrodzona i strzeżona całą dobę.

Od wielu lat przystań uczestniczy w programie Błękitna Flaga, zdobywając to prestiżowe wyróżnienie.

Loader

Położenie:

7 cm od Centrum Gdańska, ok. 3 Mm od wejścia do portu Gdańsk
Współrzędne geograficzne: 54°21′12″ N18°42′25″E

Bosmanat:
ul. Tamka 17, 80-627 Gdańsk
kontakt:
tel.: +48 506-056-097
e-mail: tamka@sportgdansk.pl

Przystań Sienna Grobla

Przystań Sienna Grobla została zbudowana w ramach programu Ożywienia Dróg Wodnych w Gdańsku i oddana do użytku latem 2012 roku. Głębokości umożliwiają zawijanie tu jachtom o maksymalnym zanurzeniu 3,5 m. Przystań posiada 26 miejsc cumowniczych przy y-bomach oraz wysokim nabrzeżu. Na pomoście zainstalowane są skrzynki do poboru prądu i krany z wodą. Na przystani można skorzystać ze slipu. W budynku bosmanatu oprócz biura Bosmana znajduje się WC, prysznice, ogólnodostępna kuchnia oraz garaż. Obok budynku jest parking. Całość jest częściowo ogrodzona i strzeżona całą dobę.

Od wielu lat przystań uczestniczy w programie Błękitna Flaga, zdobywając to prestiżowe wyróżnienie.

Loader

Położenie:

Centrum Gdańska ok. 4 Mm od wejścia do portu Gdańsk
Współrzędne geograficzne: 54,21°12’ N – 18,39°56’E

Bosmanat:
ul. Na Stępce 6, 80-760 Gdańsk
kontakt:
tel.: +48 506-056-264
e-mail: sienna.grobla@sportgdansk.pl

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »