To, czego nie można kupić za żadne pieniądze, jest bezcenne. Dziś bezcenne jest również osocze, dar ozdrowieńców, który ratuje ludzkie zdrowie i życie. Teraz możesz pomóc chorym na COVID-19 i jednocześnie zadbać o własne zdrowie.

Gorąco zachęcamy wszystkich, którzy chorowali na COVID-19 a obecnie są zdrowi, do wzięcia udziału w akcji przygotowanej przez Miasto Gdańsk, Gdański Ośrodek Sportu oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku. Przyjdź w terminie od 16 grudnia 2020 r. do 31 stycznia 2021 r. do gdańskiego oddziału RCK i podziel się osoczem z krwi, które może uratować życie chorym na COVID-19.

Dla pierwszych 300 osób, które dokonają donacji przygotowaliśmy karnet na okaziciela* na pływalnie Gdańskiego Ośrodka Sportu (Chełm, Orunia, Osowa, Stogi). Z wejściówek obejmujących 4 wejścia, do wykorzystania na dowolnej pływalni GOS, będzie można zrobić dobry użytek, gdy na powrót będziemy mogli korzystać z basenów.

Najkorzystniejsze jest trzykrotne pobranie osocza w tygodniowych odstępach. Nie warto rezygnować z tej możliwości. Na każdą dawkę tego leku czeka chory człowiek i wszyscy, dla których jest on ważny – żony, mężowie, rodzice i dzieci, przyjaciele, ukochany pies… Czekają też lekarze, pielęgniarki, laboranci… Im więcej ozdrowieńców w ramach społecznej akcji odda osocze, tym większe szanse na wyzdrowienie mają chorzy. To nasza wspólna sprawa.


* By skorzystać z otrzymanego karnetu, wystarczy udać się do kasy wybranego obiektu (Chełm, Orunia, Osowa, Stogi), gdzie obsługa dokona jego aktywacji.

Karnet na okaziciela mogą wykorzystać zarówno Państwo, jak też osoby towarzyszące. Można go również przekazać dalej w formie podarunku. Obejmuje 4 wejścia dostępne w ramach godzin ogólnodostępnych. Można je wykorzystać pojedynczo lub podczas jednego bądź kilku wejść zabierając rodzinę lub znajomych.

Z usługi możliwe będzie skorzystanie w momencie, kiedy zniesione zostaną ograniczenia epidemiczne związane z dostępem do pływalni dla klientów indywidualnych. Karnet ważny będzie do końca 2021 roku.

Po jego wykorzystaniu, można go doładować wybraną ilością wejść i używać w dalszym ciągu, do czego gorąco zachęcamy. Nie warto więc wyrzucać karty, gdyż może ona posłużyć jeszcze przez kolejne lata.

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »