Pływalnia Osowa to nowoczesny obiekt, który z powodzeniem może służyć nie tylko intensywnym treningom, nauce lub doskonaleniu pływania, ale też rekreacji i relaksowi. Posiada wyodrębnione strefy: pływacką oraz rekreacyjną. W pierwszej z nich dostępne są cztery tory o głębokości  od 1,1 m do 1,8 m. W części rekreacyjnej można odpocząć w wannie z hydromasażem lub w płytkim basenie z masażami wodnymi.

W ciągu dnia do użytkowników pływalni należą szkoły miasta Gdańska. Dzieci i młodzież pod okiem instruktorów i nauczycieli oswajają się z wodą oraz doskonalą umiejętności pływackie. Dodatkowo, podczas ferii zimowych, GOS zaprasza młodych mieszkańców oraz rodziny Gdańska na zajęcia, na które obowiązują promocyjne stawki cenowe.

Pływalnia Osowa jest doskonałym miejscem do nauki pływania. Szeroka oferta szkółek pływackich pozwala wybrać najkorzystniejszy dla siebie wariant uczestnictwa w zajęciach. Korzystają z nich nawet maluchy pod opieką rodziców. Bogatą ofertę stanowią również zajęcia sportowe. Do najpopularniejszych należą: aqua aerobik, aqua cycling. Ważnym aspektem działalności pływalni jest ratownictwo. Organizowane są tu zajęcia “Aktywuj się w ratownictwie”.

Pływalnia Osowa Jest czynna przez 7 dni w tygodniu od godziny 6.00 aż do godziny 22.00. Od września możliwy jest wygodny zakup biletów oraz karnetów przez internet na  stronie plywalniegdansk.pl.

‘ ‘

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »