Cieszymy się, że jesteście z nami i po raz kolejny zaufaliście nam wybierając Gdańsk Maraton! Zamknięta już lista startowa do biegu obejmuje niemal 3200 uczestników i to właśnie Wy będziecie głównymi bohaterami tego sportowego święta – 14 kwietnia wszyscy widzimy się na starcie. I oczywiście na mecie!

Wystarczy rzut oka na zamkniętą już listę startową, żeby zauważyć, że w Gdańsku z królewskim dystansem 42 kilometrów i 195 zmierzy się blisko 3200 osób. Do tego dochodzi niemal 1000 kolejnych uczestników, którzy wybrali weekend z naszymi imprezami towarzyszącymi: Gdańskiem na piątkę, oraz biegami dla dzieci i młodzieży. To wszystko sprawia, że chęć udziału w tym wyjątkowym sportowym wydarzeniu zgłosiło prawie 4200 osób!

To motywuje nas do jeszcze cięższej pracy, żeby podczas 5. Gdańsk Maratonu stworzyć Wam jak najlepsze warunki do startu i bicia życiowych rekordów. Podobnie jak Wy mocno trenujecie, żeby optymalnie przygotować się do biegu. To będzie niezapomniane biegowe święto – dziękujemy, że zdecydowaliście się na to, żeby wraz z nami je współtworzyć!

gdanskmaraton.pl

#rungdn

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »