Coraz więcej z Was zapoznało się już z zaletami aplikacji Sport Gdańsk i korzysta z niej na co dzień. Nie brakuje też tych, którzy właśnie tam szukają motywacji do podjęcia wiosennej aktywności, posługując się systemem Wyzwań. Specjalne „challenge” zaproponowaliśmy Wam też na kwiecień, a wśród nagród za udział w zabawie jest 10 pamiątkowych, markowych koszulek.

Nikt, kto przystąpi do Wyzwania nie zakończy zabawy z pustymi rękami. W kwietniu mamy coś zarówno dla miłośników przemieszczania się pieszo – czy to biegiem, spacerowym tempem lub z kijkami nordic walking, oraz na kółkach – tutaj dozwolone są rowery, rolki, wrotki, deskorolki oraz hulajnogi, napędzane siłą Waszych mięśni (nie elektryczne).

Dalej, dalej, jeszcze dalej na nogach

Dalej, dalej, jeszcze dalej na kółkach

Zasady są proste – każdy, kto podejmuje aktywność jest dla nas zwycięzcą, któremu wyślemy mały upominek. Dla tych, którzy od 1 do 30 kwietnia uzyskają po 5 najlepszych wyników w każdej z dwóch wymienionych kategorii, czyli przebędą największy łączny dystans, mamy pamiątkowe, markowe koszulki New Balance. Prawda, że ładne?

Wyniki należy wprowadzać za pomocą aplikacji Sport Gdańsk, lub za pośrednictwem podanych powyżej stron internetowych.

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »