Półkolonie Akademii Zaruskiego na Wyspie Sobieszewskiej to projekt skierowany do uczniów szkół średnich oraz studentów, którzy chcieliby zacząć swoją wielką, życiową przygodę z żeglarstwem. 

  • Gdzie? Przystań Nadwiślańska w Sobieszewie (LOKALIZACJA NA MAPIE)
  • Kiedy?  8-12 lipca, w godzinach 10:00 – 15:00
  • Dla kogo? Osoby w wieku 12-25 lat
  • Koszt: Bezpłatne

W programie półkolonii znajdują się między innymi: zapoznanie z jachtami “Mariner 19” o wdzięcznych nazwach Wąsatka, Kropiatka, Podróżniczek, Zielonka i Ostrygojad. Podstawy żeglowania – już nigdy nie pomylisz masztu z żaglem! Nauka współpracy, odpowiedzialności, podziału obowiązków, skutecznej komunikacji. Zasady bezpiecznego spędzania czasu nad wodą i dbania o środowisko naturalne. Zajęcia przebiegać będą pod czujnym okiem instruktorów oraz obstawy na motorówce. A jeśli złapiesz wiatr w żagle i zakochasz się w żeglarstwie, dowiesz się o możliwościach kontynuacji swojej przygody w Akademii Zaruskiego, perspektywie udziału w rejsach oraz innych sposobach dalszego szlifowania swoich umiejętności. Program zajęć każdego dnia może różnić się w zależności od pogody – na pewno można się spodziewać przewagi praktyki nad teorią!

Do dokonania rejestracji niezbędny jest skan legitymacji szkolnej / studenckiej uczestnika.

Udział w zajęciach jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

ZGŁOSZENIA DO PÓŁKOLONII AKADEMII ZARUSKIEGO

W przypadku dodatkowych pytań dotyczących zapisów należy kontaktować się pod numerem +48 510-374-585 lub adresem mailowym piotr.krolak@sportgdansk.pl

Ahoi!

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »