Jest szybka i zwinna. Kocha sport. Uwielbiają ją dzieci, a dorośli też chętnie robią sobie z nią zdjęcia. Reprezentowała już Gdański Ośrodek Sportu podczas dużych imprez, takich jak Triathlon Gdańsk czy Bieg Westerplatte, a teraz wprost nie może doczekać się 6. Gdańsk Maratonu. Lubi dobre towarzystwo, chociaż zdarza jej się chodzić własnymi ścieżkami. Poznaliście już Panterę Gosię?

Gosia, a właściwie GOSia, to młodziutka, zaledwie kilkumiesięczna Czarna Pantera, maskotka Gdańskiego Ośrodka Sportu. Uosabia wszystko, co w sporcie najlepsze. Uwielbia kontakt z ludźmi, dobrą zabawę oraz pozytywne emocje. Kiedy trzeba, potrafi działać dynamicznie, a w kibicowanie wkłada całe swoje serce. W kontaktach z dziećmi pokazuje swoją opiekuńczą naturę, dlatego w krótkim czasie stała się ulubienicą najmłodszych uczestników sportowych imprez. Blisko przyjaźni się z Psem Bartkiem i Konikiem Morskim, kumplami z Kąpielisk Morskich. Razem tworzą naprawdę zgraną paczkę!

Gosia nie może doczekać się roku 2020 i kolejnych imprez organizowanych przez Gdański Ośrodek Sportu, w których przyjdzie jej wziąć udział. Już ostrzy sobie pazury na 6. Gdańsk Maraton, który odbędzie się 18 i 19 kwietnia. Podczas Triathlonu Gdańsk, czyli 11 i 12 lipca będzie obchodzić swoje pierwsze urodziny. Z kolei wrześniowy Bieg Westerplatte to zawody, które już dobrze zna i lubi. Im większa liczba uczestników, tym Gosia bawi się lepiej, co nie oznacza oczywiście, że nie pojawi się także na innych, mniejszych imprezach, zarażając startujących w nich uczestników swoją energią, entuzjazmem i świetnym samopoczuciem.

Gosia i Gdański Ośrodek Sportu zapraszają!!!

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »