Startujemy z nowym narzędziem dla ludzi aktywnych lub szukających pomysłów i inspiracji, jak zacząć dbać o zdrowie i dobrą formę! W ramach programu Aktywuj się w Gdańsku uruchomiliśmy dedykowaną wyszukiwarkę, za pomocą której jeszcze łatwiej będzie można znaleźć informacje na temat treningów, zajęć i inicjatyw z pogranicza sportu i rekreacji, odbywających się w naszym mieście.

Baza pomysłów i inspiracji, by żyć zdrowo na sportowo

Pod adresem https://aktywujsiewgdansku.pl oprócz listy bezpłatnych treningów organizowanych przez GOS w ramach znanej i lubianej inicjatywy dołączyły także wydarzenia, w których do szeroko rozumianej rekreacji ruchowej zachęcają m.in.: Dzielnicowe Centra Sportu, Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego czy inne jednostki lub kluby miejskie. Wyszukiwarka jest bazą danych, zawierającą informacje zarówno o sportowych imprezach jednodniowych jak i spotkaniach cyklicznych, a aktywności i wydarzenia można wyszukiwać według dyscypliny, terminu, bądź położenia na mapie Gdańska.

Już dziś można wybierać spośród blisko 200 różnych aktywności, takich jak joga, zumba, czy treningi biegowe. Nie brakuje oferty dla najmłodszych oraz zajęć dla seniorów, bezpłatnych zawodów dla wszystkich. Baza danych rozrasta się z dnia na dzień, więc warto sprawdzić, jak działa wyszukiwarka Aktywuj się w Gdańsku i znaleźć coś, co najbardziej odpowiada naszym upodobaniom. Zapraszamy!

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »