Gdańsk jest ostatnim przystankiem na mapie tegorocznego Projektu Plaża, za którym stoi stacja TVN. Atrakcje będą czekać na wszystkich zainteresowanych od piątku do niedzieli w godzinach 9:00-17:00 na plaży Gdańsk Stogi – wejście 26. W strefie „Letniego Kina i Muzyki”  w piątek i sobotę od 10:00-24:00, oraz w niedzielę 10:00-14:00 – na terenie parkingu przy pętli tramwajowej przy ulicy Nowotnej – również nie będzie miejsca na nudę!

Jak podkreślają twórcy Projektu Plaża, jego najważniejsze elementy to: sport, aktywności fizyczne i dobra zabawa. Plażowe miasteczko będzie tętnić życiem przez cały weekend, oferując moc atrakcji dla odwiedzających w każdym wieku! Nastolatki i dorośli dostaną szansę na spróbowanie swoich sił w wielu wakacyjnych dyscyplinach – pływaniu na deskach SUP, kajakach, ściance wspinaczkowej, torze skimboardingowym czy na trampolinie. Na zwolenników mniej „ekstremalnych” sportów czekać będą zajęcia z zumby, siatkówka plażowa, beach tennis oraz streching. Z myślą o najmłodszych powstanie strefa „Kids Club”.

Projekt Plaża to nie tylko plażowe miasteczka. Strefa „Letniego Kina i Muzyki” w tym roku będzie działać w wydłużonych godzinach. Dla najmłodszych w planach nie brakuje gier i zabaw.

Wieczorami na publiczność czekać będą koncerty – piątek 20:00 KAZADI, 20:30 Julia Olędzka, a w sobotę o 20:00 Sabina Jeszka.
Atrakcje czekają także na kinomaniaków, którzy będą mogli zrelaksować się przy dobrym filmie w strefie Paramount. Specjalne pokazy filmowe odbędą się w piątki i soboty o godzinie 21:30. W Gdańsku wyemitowane zostaną filmy „Top Gun” oraz „Forrest Gump”.

O tym, co dzieję się w miasteczkach TVN na bieżąco informować będzie program „Dzień Dobry TVN”. Z kolei Oliver Janiak zrelacjonuje spotkania z gwiazdami w programie „Co za tydzień”. Nie zabraknie newsów, ciekawostek oraz przede wszystkim – cudownego letniego klimatu!

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »