[vc_row][vc_column][vc_column_text]Zapraszamy ratowników wodnych na zajęcia sekcji ratownictwa sportowego, które odbywają się od poniedziałku do piątku o godzinie 6:00 oraz w czwartek o godzinie 22:00 na Pływalni Chełm przy ul. Chałubińskiego 13. Treningi dedykowane są osobom, które chcą przygotować się do zawodów, obejmujących specjalistyczne konkurencje ratownicze.

Na naszej pływalni prowadzone są również zajęcia „Aktywuj się w ratownictwie”, które odbywają się w każdą niedzielę, w godzinach 8:20-10:20. Prowadzą jej doświadczeni instruktorzy, dzięki którym można doskonalić umiejętności pływackie, poznać zasady udzielania pierwszej pomocy oraz podstawowe techniki ratownicze. W zajęciach mogą brać udział dzieci w wieku od 8 lat, a także dorośli. Uczestnicy są podzieleni na grupy zaawansowania. Udział jest bezpłatny. Obowiązuje limit miejsc i kolejność zgłoszeń.

Zachęcamy ponadto do udziału w kursach na stopnie Młodszy Ratownik WOPR i Ratownik Wodny, które umożliwią podjęcie pracy na kąpieliskach w sezonie letnim 2017.

Uzupełnieniem oferty są prowadzone wspólnie z Gdańskim Ratownictwem Wodnym zajęcia z trenerem personalnym, przygotowujące do startu w triathlonie. By skorzystać z tej propozycji, wystarczy zostać członkiem klubu.

Więcej informacji: grw.pl.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row] ‘ ‘

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »