Na plaży dla psów w Gdańsku stanęły nowe urządzenia zabawowe dla naszych pupili. To nagroda w konkursie zorganizowanym przez markę Nestle Purina® DOG CHOW®, w którym należało przedstawić ulubione miejsce swojego czworonoga. Psia Stacja pojawiła się na plaży dla psów w Brzeźnie.

W minione wakacje, w związku z kampanią reklamową marki marka Nestle Purina® DOG CHOW® ogłoszony został specjalny konkurs. Nagrodą w nim była instalacja w 6 miastach w Polsce Psich Stacji. Dzięki zgłoszeniu jednego z mieszkańców Gdańska, jedna z nich trafiła na plażę dla psów w Gdańsku Brzeźnie. Myślą przewodnią konkursu było stworzenie specjalnych miejsc, gdzie właściciele i ich czworonożni przyjaciele będą mogli wspólnie spędzić czas na zabawie i ćwiczeniach. Gdańsk jest pierwszym miastem, w którym w wyniku konkursu zamontowane zostały specjalnie przeznaczone do tego przyrządy, takie jak tuba, słupki, czy poręcze do przeskakiwania. Oprócz tego znalazł się tam również pisuar dla zwierzaków, nowa ławka oraz pojemnik na nieczystości.

Specjalny wybieg na psów o powierzchni około 2000 m kw. na prawo od wejścia nr 34  funkcjonuje na plaży w Brzeźnie od kilku lat. Jest to miejsce, gdzie każdy może przyjść swobodnie pobawić się ze swoim pupilem.

Jednocześnie przypominamy, że zakaz wprowadzania zwierząt na plaże w Gdańsku funkcjonuje wyłącznie w sezonie letnim i dotyczy jedynie obszaru kąpielisk. ‘ ‘

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »